اخبار

  

هم دانشگاهیان ارجمند!

با سلام و احترام

ششمین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف با مشارکت دانشگاه به صورت انلاین در روزهای سیزدهم ،چهاردهم و پانزدهم تیر ماه سال جاری برنامه ریزی شده است. هیات برگزار کننده کنفرانس آقایان دکتر سید فرشاد فاطمی و دکتر شهروز معاون را به ترتیب به عنوان دبیران علمی و اجرایی کنفرانس امسال برگزیده است.

حضور کلیه استادان و دانش آموختگان و دانشجویان همه ی رشته های تحصیلی به عنوان ارائه کننده و یا مشارکت کننده همراه با میهمانان در این کنفرانس، فرصتی گرانبها برای بیان دیدگاه های سازنده و اطلاع به دست اندرکاران جامعه خواهد بود. محورهای کنفرانس امسال به صورت زیر می باشد:

1 - دستاوردهای دانش‌آموختگان شریف

2.همه گیری کوید 19، صنعت و آموزش عالی

3.علوم شناختی و جهان آینده

از تمامی استادان و دانش آموختگان عزیز دعوت می شود در صورتی که می خواهند به عنوان سخنران در این رخداد شرکت نمایند، خلاصه مقاله سخنرانی خود را جهت بررسی و گزینش حداکثر تا تاریخ 1400/02/31 به دبیرخانه کنفرانس با نشانی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده و برگزار کنندگان کنفرانس را در هر چه بهتر شدن این رویداد بزرگ علمی و اجتماعی یاری رسانند. علاقمندان می توانند جهت مشاهده قالب مقالات به وبگاه کنفرانس به نشانی: conf.alumsharif.org مراجعه فرمایند.

تمام مقالات پذیرفته شده بر روی وبگاه فوق قابل دسترسی و ارجاع خواهند بود و تعدادی از آنها جهت سخنرانی انتخاب می شوند. گواهی شرکت در کنفرانس، گواهی پذیرش مقاله و گواهی سخنرانی به صورت مجزا صادر خواهد شد.

5 اردیبهشت ماه 1400

روابط عمومی ششمين کنفرانس فارغ التحصیلان شریف