اخبار

  

امسال با توجه به همه گیری بیماری خاص کرونا و به وجود آمدن مسائلی مثل منع رفت و آمد، عدم برگزاری تجمعات و عدم امکان حضور فیزیکی در مکان های سر بسته با عث شده است در ششمین کنفرانس فارغ التحصیلان برگزاری نمایشگاه مجازی به صورت سه بعدی، که یکی از مهمترین امکانات دنیای مجازی می باشد به صورت 3D طراحی شود تا بتوان تنها با یک کلیک در فضایی نمایشگاهی و غرفه ها حضور پیدا کرد. برگزاری نمایشگاه مجازی یکی از بهترین فرصت ها برای شرکت ها، سازمان ها، ارگان های خصوصی ، دولتی و صاحبان کسب و کارها است تا با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دسترسی همگانی به فضای مجازی و استفاده از فناوری های جدید و جذاب، در کنار کارایی بالای فضای مجازی در موضوع اطلاع رسانی و ارائه خدمات، محصولات و سرویس های خود به مخاطبان در سراسر جهان را ارائه نمایند.

هر آنچه که در نمایشگاه های فیزیکی دارای محدودیت های مختلف و هزینه های زیاد است، در نمایشگاه مجازی وجود ندارد. برخی از این محدودیت ها به شرح زیر می باشد:

  • محدودیت در زمان و مکان
  • هزینه های زیاد مربوط به: اجاره فضای نمایشگاهی جهت احداث غرفه، تجهیزات مورد نیاز داخل غرفه، طراحی هویت بصری، غرفه سازی های بزرگ و پیچیده، طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی.
  • امکان حضور در نمایشگاه در هر مکان و زمان در سرتا سر دنیا تنها با یک کلیک

هیچ یک از موارد فوق در نمایشگاه های مجازی وجود نداشته و بازدیدکنندگان می توانند در هر زمان پس از افتتاحیه در تاریخ های 21 ، 22، 23 شهریورماه 1400 ماه از غرفه ها به صورت مجازی بازدید نمایند و شرکت ها می توانند محصولات یا خدمات کسب و کار خود را عرضه نمایند. با توجه به اینکه در این مدت رکود باعث شده شرکت ها کمتر دیده شوند و این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت ها و کسب و کار جهت دیده شدن می باشد. فضای اصلی نمایشگاه مجازی، شامل 3 سالن می باشد که غرفه های نمایشگاه در آن به صورت 3 D قرار خواهند گرفت.

فضای اصلی نمایشگاه مجازی

غرفه ها به صورت یک دفتر کار مجازی در ابعاد مختلف به صورت سه بعدی شبیه سازی می شوند و امکانات مختلفی را در اختیار صاحب غرفه قرار می دهد. طراحی غرفه ها شبیه ساز یک محیط واقعی از نمایشگاه می باشد که امکان حضور در همه مکان ها و بازدید از همه غرفه ها موجود است. در هر غرفه امکان برقراری ارتباط با صاحب غرفه همچنین پرسش و پاسخ، مشاهده کاتالوگ، فیلم ها و بروشور موجود می باشد. غرفه ها در سه پکیج طلایی، نقره ای و برنزی قابل دریافت می باشند.